دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب Alabama Noir

[ad_1]

آلاباما و می سی سی پی به خاک حاصلخیز در عمق جنوب سری Noir تبدیل شده اند. “یک گلچین به خوبی طراحی شده که شامل 16 داستان جنایی و معمایی است که شامل محیط ، جو و احساسات انسانی است. ”
“صحنه های رمز و راز”: هر داستان از یک مکان خاص ، هر خیابان واقعی ، خط یا مکانی که آلاباما ممکن است در آن قدم بزند ، ناشی می شود. ”
& # 8212؛ Tuscaloosa News آوریل 2020 “کتابهای جنوبی” یکی از بهترین کتابهای جنوبی شما می خواهید کتابهایی را بخوانید که به آلاباما پیوند دارند “فیلم نوآر آلباما به خاطر بارور بودن معروف به دیدگاه جنوب شناخته شده است ، و با اشکال مختلف مشکلات و ضعفها و تاریکی. “”
داستان های کوتاه “The Birmingham Times” هنوز در آلاباما زنده هستند و آنها خوب هستند … هیچ داستانی وجود ندارد که ارزش القای آن را در محیط آلاباما داشته باشد و همه خوانندگان ادبیات خوشمزه ای را که دوست دارند دوست خواهند داشت.
“انجمن نویسندگان آلاباما” اگر تاریکی برای شما مناسب است ، یک گلچین جدید وجود دارد که می تواند با سلامتی تیره شما مطابقت داشته باشد …[Alabama Noir] 16 داستان پر از جاه طلبی شوم ، گناه ، انتقام و هزینه ای که ما برای این طرح پرداختیم داشته باشید. ”
“Lagniappe Weekly ” Alabama Noir (Alabama Noir) مجموعه ای از داستان ها ، سبک های داستان ، مضامین ، زیرگروه ها ، تأثیر آنها و دیدگاه های سیاسی آنها را پیشنهاد داد ، و آنچه جالب است این است که ببینید تأثیرات این تغییرات چگونه تلاقی می یابد. ”
“یکی دیگر از مجلات شیکاگو” “مشکل اعتیاد به فیلم نوآر در آلاباما را از بین می برد.” ”
“نقد کتاب جنوبی” ، 16 داستان در این گلچین جالب از ادبیات سیاه آکاشیک کل ایالت آلاباما را پوشش می دهد … نقص ها بسیار کم و بسیار دور از یکدیگر هستند ، و این مجموعه اغلب اتفاق می افتد ، به این ترتیب ، هر سازنده این تنظیمات را به عنوان همیشه. ”
& # 8212؛ ناشران هفتگی ، توصیه ویژه و بدون محدودیت. ”
& # 8212؛ مروری بر کتابهای کتاب Midwest Akashic Books همچنان برنده جایزه مقاله های سیاه اصلی خود است که در سال 2004 با بروکلین نوآر منتشر شده است. هر کتاب شامل همه داستان های جدید است ، هر داستان به اشکال مختلف است. منطقه جغرافیایی کتاب گاسوم جونیور ، برد واتسون ، دانیل والاس ، وینستون براون (دی. وینستون براون) و مارلین بارتون (مارلین بارتون) است. دون هو و حباب های کوچکش موسیقی پس زمینه را برای هاوایی و ادیت پیاف برای پاریس تهیه کردند. رقص رگی باب مارلی جامائیکا را تداعی می کند. تردیدی نیست که موسیقی متن آلباما توسط راننده مشکل دار ما ، هنک ویلیامز تهیه شده است. زندگی نامه مارک ریبوسکی در سال 2016 “هنک” تصویری تاریک از زندگی کوتاه ، الکلی و مملو از مواد مخدر این نوازنده را به تصویر می کشد: یک زندگی تنها و دردناک. او حتی داستان زندگی هنک را “طعم رنگ سیاه” نامید … در رنگ سیاه آلاباما ، ما با یک مناسبت بزرگ “مشکل و شکنندگی” و اشکال مختلف تاریکی روبرو شدیم. داستان از کشنده و تلخ به برخی در واقع کمی طنز آمیز تبدیل می شود. حرکت های ناامیدانه ای را در امتداد رود تنسی ، نزدیک بیرمنگام ، حومه ثروتمند موبایل ، گورستانی در مونتگومری و حتی در سواحل فوق العاده دلپذیر خلیج مکزیک مشاهده کردیم. چیزی برای لذت بردن.

[ad_2]

source link