دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب Cat Among the Fishes : 9 Lives Cozy Mystery Series, Book 5

[ad_1]

“نه رمز و راز زندگی” ساخته لوئیز کلارک توسط کمپ به قتل رسید و 9 رمز و راز زندگی در این جاده وجود دارد-ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، کانادا-
سفر طولانی مدت کمپینگ خانوادگی جمیسون آرمسترانگ در مزرعه ماهی محلی که اخیراً خانواده تعطیلات از آن بازدید کرده بودند به دلیل خبر قتل متوقف شد. برای بدتر کردن شرایط ، به نظر می رسد آدام ، برادر همسایه همسایه اردوگاه آنها ، مظنون اصلی قتل مدیر مزرعه ماهی است.
وی با نادیده گرفتن اعتراضات خانواده کریستی و سورتمه و طوفان گربه ها ، از دفتر شهردار شروع به کار کرد و به سرعت از مخالفت های سیاسی علیه مزرعه پرورش ماهی مطلع شد و لیستی از مظنونان مشهور جنایی را تشکیل داد. با اعتقاد به اینکه موارد موجود در مزرعه بسیار مشکوک است ، تحقیقات ، سلاژ ، کریستی و استورمی به تحقیقات خود ادامه می دهند. با این حال ، برخی از افراد نمی خواهند واقعیت را افشا کنند. اکنون ، تیم تحقیق باید قبل از اینکه قتل ماهی هفته آینده شود ، قتل را حل کند. دوستداران گربه ها که عاشق همه چیز در مورد گربه ها و گربه ها هستند ، همچنین خوانندگان آماندا لی ، دنیس گروور سوانک ، پای ارواح ارواح ریتا مای براون ، رمز و راز قهوه ای و رمز و راز جو خاکستری شرلی روسو مورفی ، نمی خواهند این مجموعه را از دست دهند.
9 رمز و راز گرم زندگی
گربه برگشته است
پنجه گربه
گربه زبونتو خورده
بگذارید گربه بخوابد
گربه در میان ماهی ها
گربه در کانون توجه
درباره نویسنده: لوئیز کلارک (لوئیز کلارک) از چند گربه شخصیت متمایز پذیرفته شده است. گربه های الهام بخش گربه های طوفانی در کتاب “نه زندگی” عشق خانواده او را به مدت بیست سال به خود مشغول کرده اند.در این مدت ، او یک نظم خانوادگی ایجاد کرد ، با لوئیز در بالا ، و کوچکترین فرزند او در پایین (درست زیر خوکچه هندی) ، و به طور منظم سعی کرد همه غذاهای خواهرش را بخورد (او گربه بزرگی است) و آموخت
نه سری رمز و راز از زندگی راحت و یک پازل “دستور العمل دردسرساز” ، همه در شهر وی در ونکوور ، بریتیش کلمبیا تنظیم شده است.

[ad_2]

source link