دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب Honolulu City Search : English Spanish Chinese

[ad_1]

راهنمای شهر-تعاملی شهر هونولولو به اسپانیایی ، انگلیسی و چینی. “Interactive City Guide” از توابع اینترنت برای جستجو استفاده می کند و به طور مداوم به چندین زبان به روز می شود.
تا سال 2020 ، از 8 موتور جستجو و 9900 پیوند استفاده می شود و محصول با استفاده از مرورگر شما به بیش از 10 زبان مختلف راه اندازی می شود ؛ فقط اشاره کنید و کلیک کنید! اکنون می توانید از اشتباهات املایی و مشکلات زبان جلوگیری کنید ، بنابراین این راهنما را برای استفاده همه ساده می کنید. انگشت شست لازم است ، برای تکمیل جستجو فقط روی نماد کلیک کنید. هر آنچه را که می خواهید بدانید بخوانید ، هرگز از رده خارج نمی شود. نیازی به ذکر نیست که در راهنما املاک و مستغلات ، خرید ، کار و شغل ارائه شده است. در کافی شاپ بنشینید ، از طریق WiFi شروع به جستجو کنید و از راهنمای جستجوی تعاملی شهر و بروشورهای ما به چندین زبان استفاده کنید!
این برای رایانه های شخصی ، مک ، پد یا آیفون یا یک ابزار جستجوی تلفن همراه با عملکرد موتور جستجوی چندگانه داخلی مناسب است.
این راهنما می تواند به جستجوی غذا ، هتل ، املاک و مستغلات ، اماکن تاریخی ، ورزشی ، کنسرت ، حتی توالت های عمومی و توالت فرنگی و همه چیزهای جالب توجه بپردازد ؛ برنامه های سفر ، نقشه ها و حمل و نقل. برای گردشگران ، مسافران ، مسافران تعطیلات ، افرادی که تازه به شهر نقل مکان کرده اند و حتی ساکنان طولانی مدت که می خواهند از آخرین تحولات منطقه یا شهر خود مطلع شوند ، ایده آل است.
این راهنماها برای افراد معلول بسیار مناسب هستند!
آخرین یادداشت ها و واژه نامه های تعاملی در زمینه اقتصاد ، امور مالی ، بازارها ، ارزها و بانک ها را به دانشجویان و متخصصان ارائه می دهد.
همه راهنماها در سال 2020 راه اندازی می شوند ، همه زبانها را به زبانهای چینی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، روسی ، عربی ، هندی ، پرتغالی و ژاپنی جستجو کنید!
به روزرسانی در مارس 2020 RG Richardson City Guide از قدرت اینترنت استفاده می کند. در 190 کشور / منطقه در سراسر جهان موجود است.

[ad_2]

source link