دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب New York City Interactive Guide : Chinese, Spanish and English

[ad_1]

جزوه New York City Interactive City Guide – چینی ، اسپانیایی و انگلیسی. سواد مالی توانایی درک و استفاده موثر از مهارت های مختلف مالی ، از جمله مدیریت مالی شخصی ، بودجه بندی و سرمایه گذاری است. دانش مالی می تواند به افراد در دستیابی به خودکفایی و در نتیجه رسیدن به ثبات مالی کمک کند.
راهنمای تعاملی شهر از قدرت اینترنت برای جستجو استفاده می کند و به طور مداوم به چندین زبان به روز می شود.
هر 2 نسخه از عملکردهای قدرتمند اینترنت ، با 8 موتور جستجو و 9900 پیوند استفاده می کنند و با استفاده از مرورگر شما در بیش از 10 زبان مختلف قابل ارائه هستند ؛ فقط اشاره کنید و کلیک کنید! اکنون می توانید از اشتباهات املایی و مشکلات زبان جلوگیری کنید ، بنابراین این راهنما را برای استفاده همه ساده می کنید. انگشت شست لازم است ، برای تکمیل جستجو فقط روی نماد کلیک کنید. هر آنچه را که می خواهید بدانید بخوانید ، هرگز از رده خارج نمی شود. نمی خواهید همه مطالب را بخوانید ، تماشا کنید و در YouTube جستجو کنید!
این راهنماها جستجوهای گسترده ای را در هتل ها و رستوران ها انجام می دادند ؛ بدون ذکر املاک و مستغلات ، خرید ، مشاغل و فرصت های شغلی ارائه شده در راهنماها. در کافی شاپ بنشینید ، از طریق WiFi شروع به جستجو کنید و از راهنمای جستجوی تعاملی شهر و بروشورهای ما به چندین زبان استفاده کنید!
این برای رایانه های شخصی ، مک ، پد ، آیفون یا IOS تلفن همراه و همچنین یک ابزار جستجو مناسب است که از تلفن های Android با عملکردهای موتور جستجوی داخلی داخلی پشتیبانی می کند.
این راهنما به دنبال غذا ، هتل ها ، املاک و مستغلات ، اماکن تاریخی ، ورزش ها ، کنسرت ها ، حتی توالت های عمومی و توالت های فرنگی و همه چیزهای جالب است ؛ برنامه های سفر ، نقشه ها و حمل و نقل. برای گردشگران ، مسافران ، مسافران تعطیلات ، افرادی که تازه به شهر نقل مکان کرده اند و حتی ساکنان طولانی مدت که می خواهند از آخرین تحولات منطقه یا شهر خود مطلع شوند بسیار مفید است. یک انگشت شست را انتخاب کنید و کلیک کنید!
جدیدترین یادداشت ها و واژه نامه های تعاملی اقتصاد ، امور مالی ، بازارها ، ارز و بانک را برای دانشجویان و متخصصان ارائه می دهد.
همه راهنماها در سال 2020 راه اندازی می شوند ، همه زبانها را به زبانهای چینی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، روسی ، عربی ، هندی ، پرتغالی و ژاپنی جستجو کنید!
در آوریل 2020 به روز کنید. RG Richardson City Guide از قدرت اینترنت استفاده می کند. در 190 کشور / منطقه در سراسر جهان موجود است.

[ad_2]

source link