دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب The Freedom Artist

[ad_1]

برنده جایزه بوکر ، بن اوکری با شور و حرارت خواستار آزادی و عدالت شد ، که در دنیای خودمان باورنکردنی است. بهترین کتاب NPR 2020! “با قدرت اسطوره ، این افسانه سیاسی به بحثی برای آزادی هنری تبدیل شده است.” ”
بررسی کتاب “نیویورک تایمز” ، گزینه های جدید و قابل توجه “”
“NPR ” Freedom Artist … را می توان به عنوان یک تغییر در افسانه های غار افلاطون درک کرد ، که در آن هنر می تواند به جای اینکه خیالات را منحرف کند ، حقایق اساسی را ارائه دهد. و به ما کمک کند تا از زندان بقا خلاصه شویم ، موجز بودن داستان ، نثر توضیحی و ساختار مجازی شبیه اشکال قدیمی ادبیات حکمت است. ”
“وال استریت ژورنال” “به آهستگی می سوزد این نماد” نمک خوار “تونی کید بامبارا است ، هشدار آخرالزمانی شبیه اوکتاویان باتلر (” تمثیل بذر افشان “اکتاویا باتلر ، یک هنرمند مستقل مشاهداتی قابل تأمل از جامعه می کند بعد از حقیقت. “در دنیای واقعی دوگوشی Okri ، جهان یک کشور توتالیتر است. نویسندگی ناشناس اما قدرتمند سلسله مراتب نامیده می شود. هنگامی که زنی یک سوال ساده “چه کسی زندانی است” را روی دیوار عمومی کشید و ناپدید شد ، معشوقش شروع به جستجوی (و امیدوار به نجات او) کرد. سفر او او را به یک منظره غم انگیز ، پر از مردم ترسیده ، منتقل کرد ، اما آنها در برابر تسلیم آنها مقاومت کردند. ”
“BuzzFeed ، یکی از مورد انتظارترین کتابهای BuzzFeed در سال 2020″ افسانه غنایی Okri برنده جایزه بوکر ، افسانه ها ، فرهنگ های عامیانه و اسطوره ها را با لحظات وحشتناک سورئال ، به کسانی که سعی در تغییر دانش دارند ، ترکیبی می کند یک فراخوان تجمع برای سازمان های ظالمانه غیرقانونی. برنده جایزه Man Booker افسانه مدرن Okri به تأثیر روح انسان وقتی اشاره می کند که مردم از تاریخ و حقیقت محروم شده و نمایش زیبایی را اجرا می کنند. داستان Okri با اهمیت ساده اطلاعات آن را پنهان می کند و به ویژه در فضای کنونی ما پس از حقیقت طنین انداز می شود. به دلیل سو abuse استفاده سیاسی و اضطراب وجودی ، اوکرای از یک سبک قدرتمند و نادر استفاده می کند تا مردم را یادآور شعر آزاد کند و لحنی افسانه ای را برانگیزد. این یک رمان پر از نشاط و شهود و تازگی است. ”
& # 8212؛ ناشر هفتگی ، نظر ستاره دار “استاد افسون رمان به وحشت واقعی نگاه می کند و کارهای زیبایی را بدون چشمک زدن و چشمک زدن تولید می کند ،”
& # 8212؛ مارلون جیمز ، “گرگ سیاه” ، “گرگ سرخ” ، در دنیایی به سختی مانند جهان ما ، زن جوانی به نام آمالانتیس پیشنهاد کرد که برای مشکلات دستگیر شود. سوال او این است: چه کسی؟ وقتی آمالانتیس ناپدید شد ، معشوق او کارناک به دنبال او بود ، او ناامیدانه شروع به جستجو کرد ، و سپس به تدریج فهمید که برای یافتن آمالانتیس ، ابتدا باید معنی مشکل او را درک کند. ریشه فریب ، ستم و ترس در زندان نهفته است و سپس کارناک می فهمد که او تنها کسی نیست که به دنبال حقیقت است. بعد از tr این جامعه. این مهمترین رمان بن اوکری از زمان برنده شدن جایزه بوکر برای “جاده مشهور” است. او خواستار اسلحه شدید و ناراحت کننده ای شد.

[ad_2]

source link