دانلود کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت در فناوری باعث شده است که مردم از بسیاری از دستگاه های هوشمند مانند تبلت ها و کتاب دیجیتال ریدر (ابزار جهت گیری) دانلود کتاب الکترونیکی و یادگیری آن) بسیار استفاده کنید. امروزه کتاب های الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرده است. بزرگترین مزیت کتابهای الکترونیکی کوچک و آسان حمل آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک حافظه کوچک حمل کنید. این ویژگی می تواند به شما در جلوگیری از نیاز به فضای کتابخانه در خانه کمک کند. بخاطر داشته باشید که نگهداری نسخه های چاپی کتاب دشوار است. زیرا با گذشت زمان ، بنا به دلایلی ، این کتاب ممکن است کیفیت خود را از دست بدهد یا از بین برود. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نخواهند داد. به دلیل پشتیبان گیری ، می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن تهیه کنید. نسخه چاپی را نمی توان به صورت داخلی نوشت و علامت گذاری کرد. با این وجود ، بدون آسیب رساندن به کتاب الکترونیکی ، می توانید با استفاده از نرم افزار ویژه یادداشت برداری در آن را به راحتی انجام دهید. در هر زمان می توانید نسخه ای از آنها را چاپ کنید. کار دیگر بزرگ کردن فونت کتاب است که نمی تواند در چاپ استفاده شود. یکی از مزایای کتاب های الکترونیکی این است که می توانید به راحتی کلمات یا عبارات مورد نظر خود را در کتاب جستجو کنید. فقط با یک کلیک می توانید کتاب را از سایت مربوطه بارگیری کنید. بنابراین نیازی به مراجعه حضوری به بازار برای خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه ، یکی از اصلی ترین موانع پیش روی محققان ایرانی ، چگونگی دستیابی به منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتاب های دانشگاهی خارجی است. شکی نیست که این کتاب به عنوان یک منبع ارزشمند در نظر گرفته شده است زیرا این کتاب نتیجه سالها تحقیق دانشمندان است. به دلایلی ، محققان ایرانی نمی توانند کتاب های خارجی جدید را بارگیری کنند ، اما راه حل چیست؟ همانطور که قبلاً اشاره شد ، دسترسی به منابع علمی یکی از نگرانی های دانشمندان و دانشجویان این کشور است. هزینه خرید این کتاب ها از وب سایت های خارجی مانند آمازون زیاد است. بنابراین ، ما توصیه می کنیم که از برخی وب سایت ها استفاده کنید تا بتوانید کتابهای pdf خارجی را به صورت رایگان یا با هزینه کم بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتاب ها ، به ویژه کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نسخه اصلی آن را نمی توان در بازار کتاب ایران یافت. بنابراین تهیه منابع علمی خود برای دانشجویان و محققان ایرانی دشوار خواهد بود.محل دانلود کتاب های خارجی دسترسی کامل به کلیه کتابهای الکترونیکی تازه منتشر شده و گردآوری کتاب الکترونیکی با دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی گامی بلند در تأمین نیازهای تحقیقاتی محققان ایرانی برداشته است. سایت گردآوری کتاب الکترونیکی بر اساس تجربه 10 ساله تیم مدیریتی خود ، کلیه کتابهای ایرانی در نسخه های الکترونیکی را در اختیار ایرانیان Piper و انجمن منابع علمی VR قرار می دهد. موتور جستجوی قدرتمند وب سایت تجمع کتاب های الکترونیکی امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم می کند.

کتابهای خارجی بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی است. با این حال ، دسترسی و بارگیری کتاب های زبان خارجی محدودیت هایی دارد. یکی از آنها محدودیت های پرداخت ارزی است. به دلیل تحریم های بین المللی ، کاربران ایرانی نمی توانند مستقیماً از کتابفروشی های خارجی خرید کنند. علاوه بر این ، با توجه به قیمت ارز در ایران ، خرید کتاب های لاتین به دلیل گرانی ارز برای دانشجویان و محققان ایرانی مقرون به صرفه نیست. از طرف دیگر ، اکثر کتاب های خارجی خریداری شده قفل نرم افزاری دارند. این از دسترسی دائمی شما به کتابهای مورد نیاز شما جلوگیری می کند. از آنجا که بسیاری از وب سایت های خرید کتاب خارجی به طور مستقیم فایل های PDF کتابها را در اختیار کاربران قرار نمی دهند ، نمی توانند آنها را چاپ یا برای دیگران ارسال کنند. اگر نسخه چاپی کتاب خارجی را خریداری می کنید ، علاوه بر قیمت کتاب ، باید هزینه پست را نیز پرداخت کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید که از زمان ارسال کتاب برای تحویل به ایران ، تقریباً دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که برخی سایت های میانی وجود دارند که به شما امکان می دهند کتاب های خارجی pdf ، به ویژه از سایت هایی مانند آمازون را خریداری کنید ، این سایت ها پس از دریافت کارمزد ، 20 تا 25 درصد قیمت کتاب را تأمین می کنند. با توجه به موارد فوق پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید کتاب های خارجی را دارید ، ابتدا در وب سایت اجتماعات کتاب های الکترونیکی جستجو کنید. وب سایت گردآوری کتاب الکترونیکی به شما امکان می دهد تقریباً 6 میلیون کتاب خارجی را با تخفیف حداقل 80 درصد قیمت واقعی بارگیری کنید. لطفا توجه داشته باشید که تیم eBook Rally می تواند کلیه کتاب های الکترونیکی موجود را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین ، اگر کتابی را در وب سایت جستجو می کنید ، اما کتاب موجود نیست ، می توانید با کلیک روی گزینه “سفارش سفارش” ، آن را درخواست کنید. قیمت گذاری این کتاب در کمترین زمان انجام می شود و پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از وب سایت اجتماعات کتاب های الکترونیکی:

سرانجام کتاب را با 10٪ قیمت کتاب اصلی در یک فروشگاه خارجی خریداری کنید

در آخر ، کتاب های ارسالی را آماده کرده و ظرف 12 ساعت ارسال کنید.

قفل دیجیتال ناشر خراب است و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

نسخه pdf واقعی کتاب (مناسب ترین نسخه برای چاپ) را می توان برای تیم مونتاژ کتاب الکترونیکی تهیه کرد.

[ad_2]

source link