دانلود کتاب Allie All Along

[ad_1]

“در نگاه اول ، ممکن است یک داستان ساده به نظر برسد. در واقع ، یک درمان ساده و عملی برای کمک به کودکان در کنار آمدن با احساسات شدید فراهم می کند.” – کتابشناسی (ستاره دار)
آلی باید همیشه جایی در قفسه داشته باشد ، جایی که چیزهای وحشی آنجا وجود دارد ، وقتی سوفی عصبانی است – واقعاً واقعاً عصبانی … و دهان من یک آتشفشان است. “- آگاهی از قفسه
“مداد رنگی آلی شکسته است.
چشمک زدم.
او ناگهان . .
عصبانیت ، عصبانیت ، ناامیدی. . ”

آیا تا به حال احساس دیوانگی ، پنجه پا ، کشتی گرفتن و سقوط کرده اید؟ آلی آن را دارد! با یک دختر کوچک عصبانی آشنا شوید و کم کم با کمک برادر بزرگ فهمیده اش آرام شوید.

بیچاره الی! او بسیار عصبانی است ، حوصله خود را از دست می دهد و سالم است! احساسات او بیشتر و بیشتر می شود ، اما اکنون منفجر می شود. آیا یک دختر کوچک ناز در جایی در زیر همه لایه های عصبانی پنهان شده است؟ آیا برادرش می تواند راهی پیدا کند تا اوضاع دوباره به حالت عادی برگردد؟ مطابق با “سنتی که سوفی عصبانی است (واقعاً واقعاً عصبانی است ، گاهی اوقات من بمبارو هستم)” ، Allie All Always همیشه روش های ساده ای را برای اجازه دادن به کودکان در هنگام مواجهه با احساسات طاقت فرسا بررسی می کند. تن های متنوع و رنگ های روشن تصاویر ، احساسات شدیدی را به تصویر می کشد که کودکان خردسال همیشه نمی توانند با کلمات بیان کنند.

[ad_2]

source link