دانلود کتاب American Privateers of the Revolutionary War

[ad_1]

در طول جنگ انقلابی آمریکا (83-1775) ، كنگره برای مقابله با مزایای طاقت فرسای دریایی و تجاری انگلیس ، حدود 800 نامه تظاهرات صادر كرد. در ابتدا فقط ماهیگیران و کاپیتان های کشتی های کوچک تجاری به خصوصی سازی روی آوردند که نتایج متفاوتی داشت. در پایان ، علی رغم این ، کشتی سازی های آمریکایی شروع به تولید کشتی های اصلاح شده ویژه کردند و بعداً ، هنوز اولین دسته از مالکان کشتی های خصوصی ساخته شده مخصوص بودند که به این رقابت پیوستند.

در طول جنگ ، این خدمه خصوصی آمریکایی بیش از 600 کشتی تجاری انگلیس را اسیر و هزاران دریانورد انگلیس را اسیر کردند. در حقیقت ، واحد وحدت متحد خصوصی جرمیا اوبراین برای اولین بار در جنگ ماکیاس در سال 1775 در جنگ انقلابی شرکت کرد و موفق شد تنها 40 سرباز ، اسلحه ، بچه مسلح انگلیسی را با تبر و چوب خیز و کلمات “تسلیم” اسیر کند. ایالات متحده’. با پایان جنگ ، برخی از بزرگترین نیروهای خصوصی ایالات متحده می توانند به جزایر انگلیس سر بزنند و از اکثر کشتی های جنگی معاصر در نیروی دریایی ایالات متحده که تازه کار خود را شروع می کردند ، قوی تر باشند. در طول جنگ ، چند مالک خصوصی وفادار نیز به دریا رفتند و هموطنان سرکش را شکار کردند.
این کتاب پر است از بینش های جالب در مورد عصر صاحبان خصوصی ، پیشرفت این کشتی های برجسته را ردیابی می کند ، و توضیح می دهد که چگونه آنها چنین سهم قابل توجهی در انقلاب آمریکا داشتند.

[ad_2]

source link