دانلود کتاب Expert Secrets : The Underground Playbook for Converting Your Online Visitors into Lifelong Customers

[ad_1]

در این نسخه به روز شده ، به مهارت مهارت تبدیل بازدید کنندگان آنلاین خود به مشتریان مادام العمر که از 100 میلیون دلار کارآفرین و بنیانگذار شرکت نرم افزاری ClickFunnels می باشند ، تسلط داشته باشید.
شرکت شما یک تلفن است. شما فراخوانده شده اید که محصولات ، خدمات و پیشنهادهایی را که ایجاد کرده اید به گروهی از افراد ارائه دهید. تأثیر اطلاعات صحیح بر کسی در زمان مناسب زندگی بی اندازه است. اطلاعات شما می تواند به شما در نجات ازدواج ، ترمیم خانواده ، تغییر سلامتی کسی ، ایجاد شرکت یا موارد دیگر کمک کند. . . .
با این حال ، فقط درصورتی تغییر می کنید که بدانید چگونه آن را به دست افراد زندگی خود بدهید.
با قرار دادن خود به عنوان یک متخصص و بیان داستان خود به گونه ای که افراد را به سمت خود سوق دهد ، قادر خواهید بود تا افراد را تا پله های بالاتر هدایت کنید ، راه حل هایی برای مشکلات آنها ارائه دهید و نتایج مورد نظر آنها را ارائه دهید. اینگونه زندگی مشتریان خود را تغییر می دهید و شرکت خود را توسعه می دهید.
در آخرین نسخه Expert Secrets ، راسل برونسون ، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت نرم افزاری چند میلیون دلاری ClickFunnels ، یک استراتژی گام به گام را در اختیار شما قرار می دهد تا تخصص خود را به اطلاعات فروش دقیق تبدیل کنید تا توجه مشتریان رویایی خود را جلب کنید .
در تجارت خود پنهان نشوید. این تکنیک های فروش داستان را بلافاصله پیاده سازی کنید تا بتوانید صدای خود را پیدا کنید و اعتماد به نفس رهبر بودن را کسب کنید ، برای افرادی که می توانند زندگی را تغییر دهند و این حرفه را به یک حرفه تبدیل کنند ، جنبشی ایجاد کنید.

[ad_2]

source link