دانلود کتاب Fatal Jeopardy & Fatal Scandal : Fatal Series, Books 7-8

[ad_1]

از 7-8 کتاب در مجموعه Fatal توسط ماری فورس ، کتاب پرفروش نیویورک تایمز ، همه در یک جلد لذت ببرید!
خطر مرگبار
ستوان پلیس واشنگتن دی سی سام هالند و همسرش ، سناتور آمریکایی نیک کاپوانو ، منتظر یک روز شکرگذاری آرام و پسرش بودند. اما وقتی سم و نیک به صحنه مهیج بازگشتند ، هرگونه فکر در مورد تعطیلات خرد شد: خواهرزاده هفده ساله سم ، بروک ، از بیرون خوابیده بود و خم شدن او به جلو مملو از خون بود.
در این پرونده شخصی احساسی و عمیق ، سام بیشتر از هر زمان دیگری به دلیل عدم قطع مرز بین شخصی و حرفه ای ، به نیک وابسته است. با این حال ، هنگامی که تصاویر مشکوک در مورد شب در شبکه های اجتماعی ظاهر شد ، سام شروع به تعجب کرد که آیا خواهرزاده اش همه آنچه را که از وضعیت واقعی می داند به او می گوید؟ وقتی نیک در برابر زمان مسابقه می دهد تا استراتژی و اخلاق خود را زیر سال ببرد ، سام باید تصمیم بگیرد که تا کجا حاضر است برای اثبات اینکه بروک قربانی است نه قاتل تصمیم بگیرد.
در اصل در سال 2014 منتشر شده است
رسوایی مهلک
با ورود سال جدید به پایتخت ، یک رسوایی مضاعف اداره پلیس متروپولیتن را شوکه کرد – ستوان سام هالند در میان آنها بود. دین فارنسورث به دلیل روش های اخیر خود در تحقیق در مورد قتل ها با شور و شوق مورد جستجو قرار گرفته است. کارآگاه گونزالس (Diston Gonzales) به عدم افشای تماس زودهنگام با قاضی تصمیم گیری در مورد جلسه حضانت وی متهم است.
وقتی جنگ گونزو برای فرزندانش کشنده شود و نذوراتش سختگیرانه باشد ، سام باید از دو نزدیکترین همکارش دفاع کند. همسرش ، معاون رئیس جمهور نیک کاپوانو (نیک کاپوانو) خانه خود را در کاخ سفید ساخته است.
نیک شروع به تعجب کرد که آیا رئیس جمهور از وی برای ارتقا development توسعه سیاسی استفاده می کند یا خیر ، و در حالی که سام توسط شرکت متعصب DC News شرکا می شد ، اما نگران پیچیدگی تصویب طرح اسکاتی بود. هرچه شواهد علیه گونزو افزایش می یابد ، سام مظنون می شود كه شخصی در حال تیراندازی به او و تیمش است.
در اصل در سال 2015 منتشر شده است

[ad_2]

source link