دانلود کتاب Harlequin Special Edition April 2020–Box Set 1 of 2

[ad_1]

Harlequin® Special Edition سه بازی جدید را با قیمت پایین برای شما به ارمغان می آورد ، اکنون می توانید آنها را بخرید! اینها داستانهای عاشقانه تپنده ای در مورد زندگی ، عشق و خانواده است. این مجموعه جعبه نسخه ویژه شامل موارد زیر است:
بزرگترین خطر برای ثروت
سرنوشت تگزاس: پیاده روی گل رز
ماری فرارلا
پیمانکار دیلون فورچون همیشه خیلی محتاط نیست. اما در دوران نوجوانی انگیزه منجر به حاملگی غیرمنتظره ای شد و هرگز دختری ملاقات نکرد. اکنون ، او از هرگونه پیشرفت محافظت می کند. هایلی میلر ، مدیر اسپا با روحیه آزاد ، مقاومت در برابر آن دشوار نیست!
تحویل ویژه وایومینگ
خانواده دامون داوسون
از طریق مجلس سنا ملیسا
دیزی داوسون تازه در محراب رها شده است. اما این تحویل وعده غذایی او در کنار جاده بود که با کمک یک مهمان مرموز از مزرعه خانوادگی زندگی او را تغییر داد. هریسون مک کورد معتقد است که او از مزرعه درخواستی کرده و مصمم است که آن را بپذیرد اما دیزی و نوزاد پسر تازه متولدش آچار را در طرح انتقام قرار دادند.
تاریخ زندگی
سه قلوهای تیلور
لین مارشال
برای خیریه نیکوکار و مادر تنها Eva DeLongpre ، این فقط یک قرار است. همچنین یک جلسه خاموش کردن عمومی برای انتخاب مجدد شهردار جو آگوئر برگزار شده است. جذب آنها به یکدیگر فقط یک امر خودجوش و خوشمزه است. اما با زشت شدن انتخابات ، جو مجبور شد برنامه های خود را برای اوا اعلام کند. هنگام شمارش آرا ، او امیدوار است که عشق با برتری قاطع پیروز شود.

[ad_2]

source link