دانلود کتاب How to Put an Octopus to Bed

[ad_1]

کلاسیک جدید قبل از خواب نویسنده کتاب پرفروش “نیویورک تایمز” “شب بخیر ، شب بخیر ، سایت ساختمانی”!
اکنون زمان خوابیدن است ، این هشت پا کوچک بیشتر مایل به داوطلب شدن است! او آماده است والدین خود را در رختخواب بگذارد! وقتی بچه ها سرپرست هستند (مخصوصاً وقتی همه افراد 8 دست دارند!) ، استحمام ، لباس خواب ، مسواک زدن و جمع کردن همه یک چالش کاملا جدید است. نویسنده پرفروش Sherri Duskey Rinker و تصویرگر برنده جایزه Viviane Schwarz داستانی بازیگو ، قافیه و پر جنب و جوش ترسیم کردند که مطمئنا خواب آورانی را که در همه جا خراب می شوند سرگرم کننده خواهد کرد.
• برای کودکانی که زمان خواب خوب ، زمان استحمام و عادت های مسواک زدن را یاد می گیرند بسیار مناسب است
• قافیه احمقانه و زیرکانه این کتاب را به یک کتاب تلاوت عالی تبدیل کرده است
• انتخاب شده از نویسندگان پرفروش “شب بخیر ، شب بخیر ، سایت ساختمانی” و “قطار بخار ، قطار رویایی”
هر کودکی که دایناسورها و زمان خواب را دوست داشته باشد ، من خواب نیستم و نمی توانم بخوابم ، اما لاما ، لاما ، لباس خواب قرمز دوست دارد که چگونه هشت پا را روی تخت قرار دهد!
• کتاب تلاوت برای کودکان 3-5 ساله
• کتاب های کودک نو پا در مورد مسواک زدن دندان ها
• کتاب های شب بخیر برای کودکان نوپا
Sherri Duskey Rinker یکی از پرفروش ترین کتاب های “شب بخیر ، شب بخیر ، مجموعه سایت های ساختمانی” و “قطار بخار ، قطار رویایی” نیویورک تایمز است. او به همراه شوهر عکاس خود و دو پسر پرانرژی و کنجکاو در شیکاگو زندگی می کند.
ویویان شوارتز نویسنده و تصویرگر چندین کتاب تصویری از جمله گربه های این کتاب ، هیچ گربه ای در این کتاب نیست و آیا سگی در این کتاب وجود دارد؟ معمولاً می توانید او را در استودیوی لندن پیدا کنید مگر اینکه در خارج از خانه درس بخواند و طراحی کند.

[ad_2]

source link