دانلود کتاب Insight Guides Pocket Bilbao (Travel Guide eBook)

[ad_1]

Insight Guide Pocket Bilbao
سفر آسان می شود. از کارشناسان محلی س Askال کنید.
راهنمای سفر معتبر جیبی.
این بخشی از سری راهنمای یوفا یورو 2020 است. اگر قصد تماشای ورزشگاه San Mamés در بیلبائو برای تماشای یورو 2020 را دارید ، این راهنمای جیبی تمام اطلاعاتی را که برای استفاده حداکثر از سفر خود نیاز دارید ، از جمله مسیرهای آماده که می توانید هنگام بازدید از کمک به شما در بازی نیست و هیچ توصیه اساسی در مورد مسیرهای انحرافی وجود ندارد.
جمع و جور ، مختصر ، بسیار بسته بندی شده ، حاوی اطلاعات اولیه در مورد اینکه کجا بروید و چه کاری انجام دهید ، این یک راهنمای سفر ایده آل برای گشت و گذار در بیلبائو است. از جاذبه های برتر گردشگری مانند Plaza Nueva ، Catedral de Santiago و نمادین Guggnheim ، گرفته تا Art Nouveau Bilbao Santander Art (Art Nouveau Bilbao Santander) ، از سنگهای قیمتی فرهنگی مانند جشنواره موسیقی Semana Grande و گردش در امتداد پل Arenal دیدن کنید. ، یک سفر کامل ، این راهنمای سفر همه در یک A را برنامه ریزی کنید.
ویژگی های راهنمای سفر به بیلبائو:
-برنامه سفر الهام بخش: بهترین مقصد ها ، مکان های دیدنی و تفریحی را کشف کنید و از عکاسی خیره کننده استفاده کنید
– بینش تاریخی و فرهنگی: مطالعه عمیق تاریخ و فرهنگ غنی شهر ، و درک جامع از مردم ، هنرها و سنت های آن
نقشه های تمام رنگی عملی: این نقشه ها ضمن برجسته سازی هر جاذبه اصلی ، ناوبری محلی را آسان می کنند
– نکات مهم و اطلاعات اساسی: از حمل و نقل تا جبران ، ما می توانیم نیازهای شما را برآورده کنیم
پوشش: کاسکو ویژو ؛ انسانچه (Plaza Circular و Plaza Moyua) ؛ اطراف گوگنهایم ؛ ساحل باسک ؛ گرنیکا ؛ سن سباستین ؛ ویکتوریا ؛ ریوخا
آیا به دنبال یک راهنمای جامع برای اسپانیا هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای سرگرمی ارائه شده در سراسر کشور ، راهنمای بینش شمال اسپانیا را ببینید.
درباره راهنمای بصیرت: راهنمای بصیرت پیشگام راهنمای تمام رنگی ، با نزدیک به 50 سال تجربه انتشار و تجربه در راهنماهای سفر بصری با کیفیت بالا با طراحی مدرن انسانی شده است. ما حدود 400 راهنما و نقشه چاپی تمام رنگی و همچنین کتابهای عبارتی ، کتابهای الکترونیکی با تصاویر و برنامه های کاربردی برای پاسخگویی به نیازهای مسافران مختلف تولید می کنیم. Insight Guides ترکیبی از عکاسی سفر نفیس با تمرکز بر تاریخ و فرهنگ برای ایجاد منابع بصری منحصر به فرد و ابزار برنامه ریزی برای الهام گرفتن از ماجراجویی بعدی شما است.

[ad_2]

source link