دانلود کتاب Machiavelli : The Art of Teaching People What to Fear

[ad_1]

انتخاب سردبیر نیویورک تایمز
در یک سری داستان کوتاه تلخ ، یک مورخ برجسته برجسته دلیل قانع کننده ای برای ماکیاولی ارائه کرد. او شخص شرور ناعادلانه ای بود و از بینش های سیاسی ارزشمندی برخوردار بود. این بینش ها با آن زمان متفاوت است. دوران به همان اندازه قوی است.
در آغاز هر دوره آشفته تاریخ ، ماکیاولی به این دلیل خوانده می شود که در عصر تاریک به عنوان یک فرد فلسفی شناخته می شود. در واقع ، از زمان مرگ وی در سال 1527 ، ما هرگز داستان این را که او خودش را از گزند خارج کرده نخوانده ایم. اما جدا از اصطلاحاتی که منتقدان وی برای اشاره به بدنامی سیاسی ماکیاولیسم ابداع کرده اند ، ما واقعاً چقدر در مورد این شخص می دانیم؟
شانس ماکیاولی هر سیاستمداری را که در زندگی خود با آن روبرو شد ناامید کرد ، به همین دلیل مجبور شد “شاهزاده” را بنویسد. اگر این کتاب به دنبال طلاق عمل سیاسی از اخلاق رایج است ، امروز این س remainsال باقی می ماند ، نه چرا ، بلکه ماکیاولی آن را برای چه کسانی نوشت. برای شاهزاده ، یا برای کسانی که می خواهند در برابر آنها مقاومت کنند؟ در قدرت بودن یا حفظ هنر حکمرانی؟ “مردم” چیستند؟ آیا آنها می توانند خود را کنترل کنند؟ ماکیاولی علاوه بر پیشنهادات بدبینانه به افراد قدرتمند ، در ایده حاکمیت مردم نیز عمیقاً تأمل می کند ، زیرا مردم بهتر از همه ظلم به مردم را می دانند.
پاتریک بوچرون با روحی پرشور و خردمندانه زندگی و آثار این چشم انداز طبقه بندی نشده و اینکه چگونه می توانیم از او به عنوان راهنما در مواقع بحرانی استفاده کنیم را روشن ساخت.

[ad_2]

source link