دانلود کتاب Middle School Bites

[ad_1]

تام مشتاق سازگاری در مدرسه است ، اما وقتی گرسنه است جیغ می کشد ، چه رسد به اینکه نیمه جان باشد. در این سری جدید عجیب و جالب توسط نویسنده اصلی SpongeBob SquarePants ، استیون بنکس ، آن را مقصر خون آشام ها ، گرگ ها و زامبی ها بدانید.
“سریع! خنده دار! تازه!” – کریس گرابنشتاین ، اولین نویسنده کتاب پرفروش “The New York Times” از مجموعه کتاب های “Lemon Times”

“منتظر چه هستید؟ این کتاب را اکنون باز کنید!” – تام انگلبرگر ، نویسنده پرفروش مجموعه نیویورک تایمز اوریگامی یودا
با تشکر از یکسری اتفاقات ناگوار ، تام یازده ساله به یک تهدید سه گانه تبدیل شد: او Vam-Wolf-Zom بود. و دقیقاً به موقع برای اولین روز دبیرستان. “پروژه تام نامرئی” وی بسیار مهم است. او هرگز به فکر ساختن “اگر من به یک نقشه انسان زنده خون آشام تبدیل شدم” فکر نکرد. شاید وقت فرار و زندگی در جای دیگر است؟
تام با کمک بهترین دوست توقف ناپذیر خود Zeke تلاش می کند تا آینده او را بپذیرد. Zeke فکر می کند Vam-Wolf-Zom عالی به نظر می رسد! (Zeke فکر می کند همه چیز عالی به نظر می رسد!) حداقل او می تواند در مقابل یک قلدر کلاس ششم مقاومت کند. س isال این است که آیا بقیه مدارس راهنمایی همیلتون نیز Vam-Wolf-Zom را می پذیرند؟
حماسه وحشتناک تام با زیرکی در کارهای هنری به سبک کارتون در هر ژانر نمایش داده می شود. این مجموعه جدید از “SpongeBob SquarePants” ، “ماجراهای جیمی نوترون” و “گربه ها و سگها” که نامزد جایزه امی شده است اقتباس شده است و برای طرفداران “یک دفتر خاطرات کودک ضعیف” و “آخرین کودک روی زمین” بسیار مناسب است. برتر!

[ad_2]

source link