دانلود کتاب Sinking in the Swamp : How Trump's Minions and Misfits Poisoned Washington

[ad_1]

شاهدان ، ستوان دونالد ترامپ و ماشین دلقک کوتوله ها را توصیف کردند که راهروهای قدرت را در سطوح بی سابقه ای آلوده کردند.
دو خبرنگار با وسواس در واشنگتن خوانندگان را وادار کردند تا به دنیای زیرزمینی تاریک رئیس جمهور ترامپ در واشنگتن بپردازند. آن توطئه گران و ترسناک ، نظریه پردازان توطئه ، متفکران و هنرمندان فریبنده زنده و ترسناک بر روی آنها پاشیده اند. بالاترین رده قدرت سیاسی آمریکا.
در سه سال گذشته ، بر اساس گزارشات کاخ سفید ، هتل ترامپ ، و سایر توطئه ها و تأثیرات ، لاچلان مارکای و آساوین سوئسبائنگ یک ترانگ سرکش را آشکار کرده اند شوخی های کثیف گالری لیست بی لیاقت و بعید باعث عصبانیت آنها مانند بازیگر جون وویت و تزار سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ و کوری محکومیت معروف سردرگمی (یا حداقل آزار دهنده) از طرف ترامپيست هایی مانند کوری لواندوفسکی. به همین ترتیب ، غرق شدن در باتلاق خسارتی نخواهد داشت. از انواع اعضای خانواده ترامپ گرفته تا استفان میلر ، شان هانیتی و دایموند و سیلک ، تا مبهم ترین همکاران دنیای ترامپ ، بدترین لحظه در تاریخ سیاسی مدرن آمریکا ، همه آنها مورد اقبال ، وسوسه و افشا قرار خواهند گرفت. وقتی پایین رفتند ، سوین و لاچلان کنار آنها بودند و ضبط صوت را اجرا می کردند و دفترهای خود را آماده می کردند.
غرق شدن در باتلاق توصیف سازش ناپذیری از تخریب مالی و معنوی سرمایه ما است. این خشم عادلانه ای است و همچنین از دریچه بازیگران اصلی و پیاده نظام گفته می شود که بازیهای قدیمی آنها اغلب از توجه بیش از حد نیروهای مطبوعات خسته فرار می کنند .
با نزدیک شدن به انتخابات سال 2020 ، این روایت صفحه عطف ، مورد بحث و بررسی جامع نشان می دهد که چگونه ایالات متحده به پایین ترین نقطه رسیده است ، ماجرا را به سال های قبل از نامزد شدن باور نکردنی ترامپ برای کاخ سفید ردیابی می کند و یک کاتالوگ هیجان انگیز تهیه می کند. .

[ad_2]

source link