دانلود کتاب Stand Up, Yumi Chung!

[ad_1]

در این داستان غیرقابل مقاومت در مورد یک کمدین مشتاق ، یک دروغ گلوله برفی می زند و به یک زندگی دوگانه بالغ تبدیل می شود.
در خارج ، یومی چونگ از مشکل # دختر بچه رنج می برد ، پرم او نادرست است و بچه ها او را “Yu-MEAT” صدا می کنند زیرا بوی او رستوران کباب کره ای خانواده اش است. از نظر داخلی ، یومی آماده استقبال از برنامه گفتگوی ویژه نتفلیکس است. دفتر یادداشت او پر از خاطرات فراموش نشدنی است و او را دوباره به طلای کمدی تبدیل کرده اند. تنها چیزی که او نیاز دارد یک صحنه و شجاعت است.
یومی به جای اینکه تمام تابستان را به مطالعه کمدین مورد علاقه خود در YouTube بپردازد ، در یک دوره آموزش تدریس خصوصی برای امتحانات شرکت کرد و واجد شرایط بورسیه تحصیلی در مدارس خصوصی شد ، که این امر به اوقات سختی در رستوران کمک می کند. یومی یک روز پس از کلاس ، فرصتی برای تغییر زندگی خود را پیدا کرد: اردوی کمدی که یکی از ستاره های محبوب او در YouTube به کودکان آموزش داد. تنها مشکل این بود که استاد و همه دانشجویان فکر می کردند او دختری به نام کی ناکامورا است و یومی آنها را اصلاح نکرد.
از آنجا که این خطای هویتی به تدریج از بین می رود ، یومی باید تصمیم بگیرد که بایستد و واقعیت را افشا کند ، در غیر این صورت خطر از دست دادن رویاهای خود و ناامید کردن هر کس که به او فکر می کند وجود دارد.

[ad_2]

source link