دانلود کتاب Stateway's Garden : Stories

[ad_1]

New York Times Review Critics ’Choice • مجموعه ای از داستانهای شگفت انگیز درباره زندگی بهم پیوسته ساکنان پروژه مسکن عمومی در ضلع جنوبی شیکاگو

ساکنان و آرزوهای با شکوه آنها را ثبت ، جشن و تحقق بخشید. من از این نویسنده تشکر می کنم “- ساندرا سیسنروس
توسط شیکاگو تریبون به عنوان یکی از “ده کتاب برتر سال” انتخاب شده است
پیش از تخریب آن در سال 2007 ، پروژه مسکن عمومی Stateway Gardens در شیکاگو South District دچار کمبود و جرم بود. اما برای برخی از افراد ، مانند تریسی ، یک پسر بچه خجالتی و باهوش ، مرکز این مجموعه جذاب داستانهای پیوند خورده است ، آنها فقط خانه هستند. این مجموعه که در اواسط دهه 1980 تأسیس شد ، خوانندگان را به نابودی پروژه بدنام مسکونی Cabrini-Green سوق می دهد. این پروژه ها به طور مشابه باغهای Stateway در جنوب طراحی شده اند. مجموعه ساختمانها نوعی امید و رویا به مردم می دهد . ناکامی ها ، ناکامی ها و سرنوشت گروهی از مردم که روی عرشه بزرگ شده اند همیشه با آنها مخالف است. از طریق نثر حساس و غالباً بازیگوش جاسمون درین ، طرف دیگر آنچه “پروژه” نامیده می شود را می بینیم.

“باغ استتوی” داستانی کوتاه است که داستانی کوتاه را روایت می کند. از دریچه کودکی ، فقر و خشونت دوران کودکی را دشوار می کند و اپیدمی به طرز ضعیفی قابل مشاهده است. با این حال ، از طریق تجربه و جاه طلبی تریسی و دیگر شخصیت های جوان ، دراین جامعه ای پر جنب و جوش را آشکار می کند که اکوسیستم خاص خود را ایجاد کرده است ، همه در یک سری ساختمانهای بزرگ بتونی به ظاهر بی روح قرار دارند. درین برای شخصیت هایش از تاریکی زندگی اجتناب نکرد ، بلکه پیچیدگی کامل تجربه انسانی آنها را نشان داد.

مجموعه داستان ها بسیار دقیق و بدیع هستند و پس از ورود به صفحه آخر مدت طولانی در ذهن شما باقی می مانند.

[ad_2]

source link