دانلود کتاب Surrender

[ad_1]

“[A] غرق شدن و دستاورد اصلی. “- سیم دار
ری لوریگا ، نویسنده برنده جایزه اسپانیایی ، رمانی در مورد ناپدید شدن اقتدار ، دستکاری و حریم خصوصی نوشت ، که مردم را به یاد “داستان خدمتکار” مارگارت اتوود می اندازد. [and] نابینایی خوزه ساراماگو »(جایزه برنده جایزه آلفا گوارا).
ده سال از آغاز جنگ می گذرد و یک زن و شوهر هنوز از محل فرزندان خود و حتی کشورشان برای چه چیزی می جنگند نمی دانند. آنها از دستورات پیروی می کردند و زندگی تقریباً عادی بود ، تا اینکه در عرض یک روز ، پسری کم حرف وارد محل زندگی آنها شد. وقتی مقامات اعلام کردند که این منطقه باید تخلیه شود و همه باید به “شهر شفاف” نقل مکان کنند ، این سه نفر با هم رفتند.
در ابتدا ، این شهر بهشتی به اثبات رسید: گنبدی شیشه ای جذاب از بزرگراه ها ، ساختمان ها ، قطارها و بازارهای بی پایان تشکیل شده است. تمام نیازهای ساکنان به آنها تأمین می شود – غذا ، حفاظت ، سرپناه – و خانواده بدون شک به سرعت در زندگی جدید خود ادغام می شوند. اما به زودی ، یک لایه زیرین شوم ظاهر شد. نه اسرار و نه دیوارها در اینجا مجاز نیستند. نظم دقیق ، آرامش و شفافیت مستبدانه همیشه باید حاکم باشد.
در جامعه ای که همه چیزهای عمومی علنی می شود ، ترسناک ترین فال آینده ما ظاهر شده است. تسلیم یک رمان فوری درباره عزت و عصیان و تلاش های ما برای حفظ عشق ، امید و انسانیت است.
“لوریگا یک dystopia مزاحم را در این داستان فراموش نشدنی پیش بینی می کند ، که در آن تمام رازها ممنوع است … این دستگاه چرخان صفحه فراموش نشدنی پشتیبانی Brave New World را به خود جلب خواهد کرد.” – “هفته نامه ناشر”

[ad_2]

source link