دانلود کتاب The Opposite of Falling Apart

[ad_1]

برای برخی اوقات برخاستن ، باید سخت کار کنید تا زمین بخورید. . .
چه فایده ای دارد وانمود کنید هیچ چیز تغییر نکرده است؟ این آخرین تابستان قبل از دانشگاه بود و جوناس اوری می دانست که باید بسیار هیجان زده باشد. در عوض ، او در خانه از دوستان ، خانواده و همه چیز شبیه زندگی قبلی خود مخفی شد. زیرا وقتی حادثه شروع به فروپاشی می کند ، به دلیل حادثه ، دیگر همه چیز عادی نخواهد بود.
برنان دیویس می دانست که او باید بایستد و با اضطراب روبرو شود – ترس های عمیق ، تاریک و ضعیف زندگی روزمره او را آزار می دهد. زیرا چیزهایی که مانع از بیرون رفتن و زندگی او می شوند ، بدتر خواهند شد. او در پاییز به دانشگاه می رود ، جایی که با نگرانی های بیشتری روبرو خواهد شد.
هنگامی که جوناس بر روی گلدانی بی ضرر اما خجالت آور به برنان سقوط کرد ، این دو نوجوان به گونه ای با یکدیگر ارتباط داشتند که انتظار آن را نداشتند. به عنوان دوستان ، آنها به یکدیگر کمک کردند تا بزرگترین سقوط و شکست را پشت سر بگذارند و به زودی کشف کردند که گرچه عشق نمی تواند همه مشکلات را حل کند ، اما گاهی اوقات این یک نقطه شروع است.
مخالفت تفکیک شده ، حساس و کاملاً بی ادعا ، نه یافتن کمال در شخص دیگر است و نه حل آنچه فکر می کنیم آسیب دیده است. برعکس ، میکا گود رمان صادقانه و جذابی درباره صفات انسانی پذیرش نوشت که ما را به عنوان یک کل منحصر به فرد و غیر قابل انکار می کند.

[ad_2]

source link