دانلود کتاب The Power of Stillness : Mindful Living for Latter-day Saints

[ad_1]

مقدسین روزهای آخر در انجام کار بسیار ماهر هستند. اما گاهی اوقات تمرکز بیش از حد بر “انجام کار بیشتر” ممکن است ما را به مکانی سوق دهد که عمدتا اعمال را تجربه می کنیم ، و قدرت معنوی عمیق و غنی را که می توان در حالت بی حرکت تولید کرد ، از دست دهیم. “قدرت سکوت” از زبان و نمونه هایی از مقدسین بعدی برای کشف راه هایی استفاده می کند که ذهن آگاهی می تواند به تعمیق تحول در انجیل کمک کند. افزودن آرامش ، سکوت و فضای بیشتر به خانه های ما می تواند شادی ذاتی ایمان ما را زنده کند و به ما کمک کند تا با آرامش ، حضور بیشتر و درگیر شدن در زندگی خود احساس آرامش کنیم و از نظر معنوی با ارتباط منجی خود برقرار شویم. امروزه ، بحث و گفتگوی زیادی در مورد سکون به وجود آمده است – یک تناقض جالب. متأسفانه ، ما سعی می کنیم افکار خود را بیشتر زنده کنیم و دنیای ما دین و معنویت را در تضاد قرار می دهد. این کتاب به ما یادآوری می کند که همه ما نیاز داریم! اجازه ندهیم کلیسا را ​​به دنبال صلح بگذاریم. ما آن را در رابطه میثاق با مسیح یافتیم. از شر زندگی دیوانه خلاص شوید و این کتاب را بخوانید. بسیار خوشحال خواهید شد
– براد ویلکاکس ، پروفسور BYU و نویسنده کتاب “کفاره مداوم” ، و به دلیل تحملش تاریخ را تغییر داد. مراقبه (یا مراقبه) نقش مهمی در زندگی و ایمان مسیحیان دارد. نقش مهم. این کتاب گام مهمی در جهت ترمیم این عمل معنوی پرانرژی در انجیل ترمیم شده است.
– توماس مک کانکی ، بنیانگذار مدرسه خرد خرد. قدرت سکوت با درد جسمی و عاطفی ، کار و ضعف ، دوست داشتنی ترین و مشکل ترین روابط بین فردی و عمیق ترین مبارزه معنوی من با میل تغییر می کند. یک کتاب به س lotالات زیادی احتیاج دارد. این تحویل این کتاب به ما کمک کرده است تا مهارتهای معنوی حیاتی را بسازیم که اکثر ما حتی نمی دانیم فاقد آنها هستیم: توانایی مقاوم بودن و دلسوزی با خود ، با دیگران و با خدا.
– دکتر وندی اولریش ، نویسنده “تحقق امتیازات ما: زنان ، قدرت و کشیش”

[ad_2]

source link