دانلود کتاب The Precipice : Existential Risk and the Future of Humanity

[ad_1]

“به نظر می رسد اکنون یک کتاب ساخته شده است. ” – “نیویورکر”
این کتاب فوری و چشم نواز ثابت می کند که محافظت از آینده بشریت چالش اصلی عصر ما است.

اگر همه چیز خوب پیش برود ، تاریخ بشر تازه آغاز شده است. گونه های ما می توانند برای پایان دادن به بیماری ها ، فقر و بی عدالتی ، میلیاردها سال کافی زندگی کنند و شکوفا شوند از راه های غیر قابل تصور امروز. با این حال ، این آینده گسترده در معرض خطر است. با ظهور سلاح های هسته ای ، بشر وارد دوره جدیدی شده است ، جایی که ما با بلایای بقا روبرو هستیم و دیگر هرگز به آن بلایا بر نخواهیم گشت. از آن زمان ، از تغییرات آب و هوایی گرفته تا عوامل بیماری زای مهندسی شده و هوش مصنوعی ، این خطرات فقط به طور تصاعدی افزایش یافته اند. اگر برای رسیدن به مکانی ایمن سریع اقدام نکنیم ، خیلی دیر خواهد بود.

با بیش از ده سال تحقیق ، The Precipice در زمینه خطرات پیش روی ما دانش پیشرفته ای را کشف کرده است. آنها را در متن یک داستان بزرگتر انسانی قرار می دهد: نشان دادن چگونگی از بین بردن این خطرات یکی از مهمترین مسائل اخلاقی عصر ما است. این راه پیش رو برای اقدامات و استراتژی هایی است که می تواند از بشریت محافظت کند.

توبی اورد ، فیلسوف دانشگاه آکسفورد ، متعهد به عملی ساختن ایده ها است و در مورد بزرگترین مشکلات پیش روی بشریت به شورای اطلاعات ملی ، دفتر نخست وزیر انگلستان و بانک جهانی مشاوره می دهد. در “کلیف” ، او ارزیابی مجدد تکان دهنده ای از تاریخ بشریت ، آینده ای که ما نتوانسته ایم از آن محافظت کنیم و اقداماتی که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود آخرین نسل ما نیست.

[ad_2]

source link