دانلود کتاب Thieves of Weirdwood : Thieves of Weirdwood Series, Book 1

[ad_1]

The Thieves of Weirdwood اولین سری از مجموعه های فانتزی کاملاً جدید (با تصویرگری آنا ارلی) توسط ویلیام شیورینگ و برنده افتخار نیوبری کریستین مک کید هایدیکر است که شامل دو سارق درگیر جنگ بین دنیای واقعی و دنیای غیرواقعی است! اقدام ، خنده و هیولاها فراتر از تصور است!
“[W]از کسانی که شیفته هری پاتر ، پرسی جکسون ، آرممیس فاول ، خانم پرگرین ، مرد عنکبوتی هستند ، متنفر و راضی باشید.
سارقان دوازده ساله آرتور و والی مصمم هستند که دزدکی حرکت در باند بدنام “پرهای سیاه” شوند. در حالی که کوسه های وام پدر آرتور و برادران والی را برای پرداخت بدهی های بیمارستان تعقیب می کنند ، آنها به پول زیادی نیاز دارند. به سرعت.
وقتی آرتور متوجه شد که برخی از غریبه های ثروتمند از یک عمارت به ظاهر متروک عقب نشینی کرده اند ، بوی فرصت بزرگی را حس کرد. پسران هیچ چیز متوجه نشدند. آنها به مانور Weirdwood برخورد کردند که مقر اصلی یک جادو است و از تعادل بین دنیای واقعی و جهان خیالی محافظت می کند. هنگامی که Kingsport توسط موجودات کابوس محاصره می شود ، فقط یک جفت سارق می توانند شهر خود را نجات دهند.
این مجموعه تخیلی مملو از هیولاهای شاخکهای غول پیکر و قهرمانانی است که در دسترس است و برای طرفداران Lost City Guardians ، Arusha و Nammore بسیار مناسب است.
“تکان دهنده ، بدیع و حماسی.” – اوین کولفر ، خالق آرتمیس فاول
“یک ماجراجویی تخیلی برای تبدیل صفحه. ” – نویسنده پرفروش شانون مسنجر (پیام رسان شانون) ، “نگهبان شهر گمشده” “نیویورک تایمز”

[ad_2]

source link